Kırık Kanatlar adlı dizideki hazin hikayesi

Kırık Kanatlar adlı dizideki hazin hikayesi

120

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi içerisinde İlyas Çakırbeyli adlı karaktere Ozan Akbaba can veriyor. Oyuncu, Youtube üzerinde katılmış olduğu bir program içerisinde Bora Talat Oyacı’nın sormuş olduğu sorulara yanıt verdi.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi içerisinde İlyas Çakırbeyli adlı karaktere Ozan Akbaba can veriyor. Oyuncu, Youtube üzerinde katılmış olduğu bir program içerisinde Bora Talat Oyacı’nın sormuş olduğu sorulara yanıt verdi. 5 sezondan beri dizi içerisindeki başarılı performansıyla dikkatleri çekmiş olan Ozan Akbaba, oyunculuk yolculuğu konusunda çok şanslı bir insan olmadığını da açık bir şekilde ifade etti.

Böyle olmasından mutsuz olmadığını da ifade eden Ozan Akbaba, oyunculuk yolculuğu üzerinde pek çok kısa filmde rol aldı. Öte yandan teknik hususlarda da kendisini devamlı bir şekilde geliştirdi ve kameranın arka kısmında da çok uzun zamanlar geçirmiş oldu.

2005 senesinde Kırık Kanatlar adına sahip bir dizide rol almış bulunan Ozan Akbaba, Özge Özberk’le beraber aynı set içerisinde yer almış idi. Cumhuriyet senelerinin ilk dönemini anlatmış olan söz konusu bu dizi toplamda 36 bölüm boyunca devam etti. Ozan Akbaba, rol arkadaşlarından biri olan Özge Özberk’i yakından takip etmekte olduğunu ve fazlasıyla beğendiğini de ifade etti.

Profesyonel bir açıdan Kırık Kanatlar adlı dizinin ilk işi olduğunu açıkça ifade eden Ozan Akbaba, yardımcı oyuncu pozisyonunda yer almış idi. ”O kadar çok heyecanım vardı ki o dönemlerde, Kırık Kanatlar’da yapmış olduğum hiçbir şeyi bilinçli olarak yapmadım” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.