Yasak Elma adlı dizi neden çok sevildi

Yasak Elma adlı dizi neden çok sevildi

32

Ender ile birlikte Yıldız sahnelerinin yanında Caner’le yer alan sahneleri de fazlasıyla çok sevdiğini belirten Eda Ece, dizinin hem komedi hem ise dram olmasıyla alakalı bir şekilde fikrini açıklamış durumda.

 

Ender ile birlikte Yıldız sahnelerinin yanında Caner’le yer alan sahneleri de fazlasıyla çok sevdiğini belirten Eda Ece, dizinin hem komedi hem ise dram olmasıyla alakalı bir şekilde fikrini açıklamış durumda. Dizinin aslında niçin çok sevilmiş olduğunu da ünlü oyuncunun bu sözleri anlatmak için yetmekteydi.

Eda Ece açıklamasında; ”Bir tane film korkunun yanı sıra gerilim ile birlikte birde komedi olabilmekte. Bizim başladığımız dizi de yeri geldiği zaman gayet ciddi dramları işlemekte olan aynı zaman içinde de bir seyir keyfi bulunan, yaşamın doğallığında tamamen komik. Yabancı diziler içerisinde yer alan zorlama şakalar benzerinde değil, yaşamda olduğu gibi doğal bir akışı bulunuyor” ifadeleriyle konuştu.

Şevval Sam da, entrikanın yanı sıra komedi ile birlikte dram ve de gerilimin iç içe geçmekte olduğunu ifade edip bazı zamanlarda yaşamın çok daha ilginç olabildiğine dikkat çekmiş durumda.

Şevval Sam açıklamasında; ”Ciddi yaşamda o kadar şeyler oluyor ki dizide olsa çok fazla abartmışlar deriz ifadelerine yer veriyorsun ama gerçek yaşam çok daha inanılmaz olabilmekte” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.