Netflix platformunun yeni dizisi içerisinde buluşmuş durumdalar

Netflix platformunun yeni dizisi içerisinde buluşmuş durumdalar

35

Yönetmenlerden Berkun Oya imzasına sahip olan yeni Netflix dizilerinden Bir Başkadır yakında gelecek! Krek Film şirketinin tarafından yapımı üstlenilmiş olan Bir Başkadır adına sahip dizi, bir Berkun Oya projesi şeklinde öne çıkmış durumda.

 

Yönetmenlerden Berkun Oya imzasına sahip olan yeni Netflix dizilerinden Bir Başkadır yakında gelecek! Krek Film şirketinin tarafından yapımı üstlenilmiş olan Bir Başkadır adına sahip dizi, bir Berkun Oya projesi şeklinde öne çıkmış durumda. 8 tane bölümden meydana gelecek dizinin oyuncu kadrosu da etkili isimlerden meydnaa geliyor.

Öykü Karayel’in yanı sıra Funda Eryiğit ile birlikte Fatih Artman, Tülin Özen, Alican Yücesoy, Bige Önal, Defne Kayalar ve Settar Tanrıöğen dizinin başrollerinde yer almış isimler şeklinde dikkat çekmekte.

2020 senesinde izleyicilerle buluşması konusunda beklenti bulunan Bir Başkadır isimli dizi, değişik geçmişlerden gelmiş olan 8 kişinin yaşamı İstanbul’da kesilmektedir. Burda ya yeni arkadaşlıklar kurmuş olacaklar ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak mecburiyetinde kalmış olacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.