Altıncı sezonla ilgili bir sıkıntı olmadığı açıklandı

Altıncı sezonla ilgili bir sıkıntı olmadığı açıklandı

11

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide rol almakta bulunan Ozan Akbaba, youtube sohbeti esnasında yer aldı.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide rol almakta bulunan Ozan Akbaba, youtube sohbeti esnasında yer aldı. Dizi içerisinde, İlyas Çakırbeyli adlı karaktere can veren ünlü oyuncu, 5 sezondan beri de aynı yapım içerisinde yer alıyor. Hayranlarının çok büyük bir beğeniyle izlemekte oldukları Ozan Akbaba, söz konusu dizinin yeni sezonuyla alakalı sorularla karşılaşmış oldu.

Ozan Akbaba açıklamasında; ”Bizim yapımcılarımız ile birlikte senaristlerimiz öyle insanlar ki, dördüncü sezonun başlarındayken 5. sezon içerisinde ne yapacak olduklarını da biliyorlardı. Onun tasarlama çalışmalarına da başlamışlardı. Eminim tekrar, şu dönemlerde 6. sezona nasıl girecek olduklarının planını yapmışlardır” ifadeleriyle konuştu.

Ozan Akbaba ayrıca yapım ekibine çok güvenmekte olduğunu ayrıca yönetmen Onur Tan ile birlikte bütün teknik ekibin de fazlasıyla başarılı performanslar sergilemiş olduklarını ifade etti. Dizinin mevcut durumdaki ekibinin başarısının ekrana yansımış olduğunu da belirten Ozan Akbaba, 2020 ila 2021 sezonu içerisinde yayına gelecek 6. sezonla ilgili olarakta rahat olduğunu, zaten herbir şeyin ekip tarafından üşünülmekte olduğunu da anlattı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi 5. sezonunu 28 Nisan Salı gününde paylaşılmış olan 165. bölümle beraber tamamlamıştı. Dizinin mevcut durumdaki oyuncuları 1,5 ay devam eden bir aranın hemen sonrasında dört tane bölümü de sağlık kontrolleri altında çektikten sonra da dizi sezon finali yapmış oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi yeni sezon içerisinde de ekranda adeta bir fırtına gibi esmiş olacak. Ekibin Eylül ayı içerisinde tekrardan bir araya gelmesinin yanı sıra çekimlere başlanması konusunda da beklenti bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.