Dizi konusunda çok şanssızlar

Dizi konusunda çok şanssızlar

57

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Mucize Doktor isimli dizi, 2019 ila 2020 sezonunda en başarılı dizisi olmayı başarmış oldu.

 

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Mucize Doktor isimli dizi, 2019 ila 2020 sezonunda en başarılı dizisi olmayı başarmış oldu. Reyting konusunda rekorlar kırmayı başaran bir performans sergilemekte olan dizinin senaryosunun yanı sıra oyuncu kadrosu ve ayrıca set ortamı bu söz konusu başarının altında yer alan nedenlerdi.

Dizinin seti içerisinde ise çok harika bir arkadaşlık ortamı oluşmuş durumda. Bütün oyuncular da birbirleriyle çok iyi anlaştı. Dizinin ismi gibi tamamen mucize bir set arkadaşlıkları meydana geldi.. Fakat Mucize Doktor isimli dizide Kıvılcım karakterine can veren Özge Özder, en şanssız isimlerden biriydi. Sosyal medya üzerinde ve bazen sokakta vatandaşlar Kıvılcım isimli karakteri adeta yerin dibine batırmış oldu.

Özge Özder’in oyunculuk konusundaki bir başarısıydı aslına bakılırsa bu.. Öte yandan diziye sonradan Damla isimli karakterle katılmış olan Merve Dizdar da adeta sosyal medya linçlerine maruz kalmış durumda. İki tane ünlü isim de bu duruma çok fazla gülüyor.. Aslına bakılırsa yemiş oldukları bu linçler, ne denli başarılı rol yapmış olduklarını da açıkça anlatıyor.

Merve Dizdar ile birlikte Özge Özder, Mucize Doktor isimli dizinin iki tane günah keçisi şeklinde çok fazla dikkat çekiyor. Ayrı zaman içerisinde de en şanssız isimlerden oldular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.