Kavak Yelleri dizisindeki o hata seneler sonra yine gündemde

Kavak Yelleri dizisindeki o hata seneler sonra yine gündemde

25

Bir dönemlere adeta damgasını vurmayı başaran dizilerden bir tanesi de Kavak Yelleri adlı diziydi. Dizi içerisinde yer almış olan genç oyuncuların tamamı da başarılı noktalara gelmeyi başardı.

 

Bir dönemlere adeta damgasını vurmayı başaran dizilerden bir tanesi de Kavak Yelleri adlı diziydi. Dizi içerisinde yer almış olan genç oyuncuların tamamı da başarılı noktalara gelmeyi başardı. Kariyer zıplaması şeklindeki bir durum varsa, bu olay aslında Kavak Yelleri adlı dizi sayesinde pek çok isme vurmuş durumda. 2007 ila 2011 senelerinde yayınlanmış olan söz konusu bu dizide yer almış isimlerden bir kısmı da şöyleydi; Pelin Karahan ile birlikte Aslı Enver, Ferit Aktuğ, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Ceren Moray ve Sarp Apak..

Bu söz konusu isimlerin tamamı da dizi sayesinde çok fazla sevilmenin yanı sıra çok büyük projelerle seneler boyunca sektörde başrollerde yer almayı sürdürdü. Kavak Yelleri adlı dizi de hiç bir şekilde unutulmadı. Hala sosyal medya üzerinde diziyle alakalı olarak pek çok içerik bulmanız olanaklı. Geçmiş olduğumuz gün ise twitter platformunda dizi içerisindeki bir hata tekrardan gündem olmuş durumda.

Pelin Karahan’ın can vermiş olduğu Aslı adlı karakterin sahnesinde mekan değişikliği çok büyük bir dalga konusu yapılmış oldu. Sahnenin bir kısmı değişik bir evde, geriye kalmış olan kısmı da farklı bir evde çekilmişti. Bu söz konusu sahne Twitter platformu üzerinde Kavak Yelleri dizi içerisinde seneler sonra ortaya çıkmış olan hata şeklinde yansıtıldı.

Aslına bakılırsa dizinin yayınlanmakta olduğu dönemlerde de bu hata çok fazla konuşulmuştu. Fakat o dönemler internette haber siteleri üzerinde yer almıştı, sosyal medya daha halen doğum aşamalarındaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.