Çatı Katı Aşk adlı diziye eleştiri yağmuru

Çatı Katı Aşk adlı diziye eleştiri yağmuru

73

Başrollerini Furkan Andıç’ın yanı sıra Ezgi Şenler ile birlikte Yiğit Kirazcı ve de Nilay Denizci’nin paylaşmakta olduğu Kanal D’nin Mia Yapım şirketi tarafından yapılan, yapımcılığının yanı sıra proje tasarımını da Banu Akdeniz’in üstlenmiş olduğu yeni dizilerinden ”Çatı Katı Aşk” yaz döneminin en eğlenceli dizilerinden bir tanesi olacak.

 

Başrollerini Furkan Andıç’ın yanı sıra Ezgi Şenler ile birlikte Yiğit Kirazcı ve de Nilay Denizci’nin paylaşmakta olduğu Kanal D’nin Mia Yapım şirketi tarafından yapılan, yapımcılığının yanı sıra proje tasarımını da Banu Akdeniz’in üstlenmiş olduğu yeni dizilerinden ”Çatı Katı Aşk” yaz döneminin en eğlenceli dizilerinden bir tanesi olacak. Sosyal medya üzerinde paylaşılmış olan fragmanlara yapılmaya başlanan yorumlar da dizinin klasik konusunu eleştirmekte olan mesajlarla dolmuş durumda.

Çatı Katı Aşk adlı dizi senaryosunun pek çok yazlık dizinin benzeri olduğunu ifade eden izleyiciler, yaz dizileriyle ilgili olarak genel bir eleştiride bulunmakta. ”Ne denli farklı bir senaryo, hayatımda hiç bir şekilde görmedim” ifadeleriyle mesaj bırakıp diziyi eleştirmiş olan pek çok kişi var. Özellikle de Aydilge’nin yaz sezonunda yer alan dizilerin sesi olduğunu ifade eden izleyiciler, klişe olarak bulmuş oldukları Çatı Katı Aşk adlı dizinin de kopyala yapıştır tarzında bir yapım olduğu eleştirisinde bulunmaktalar.

Furkan Andıç’a hayran olanlar diziyi heyecanlı bir şekilde beklediklerini ifade eden yorumlar bırakmış olsa da, eleştirilerin daha çok daha fazla olduğu da göze çarpıyor. Dizinin ilk bölümünün alacak olduğu reyting sonuçları ise geleceğiyle alakalı olarak çok önemli ipuçları vermiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.