Saygı adlı dizinin kadrosuna çok daha yeni ünlüle katıldı

Saygı adlı dizinin kadrosuna çok daha yeni ünlüle katıldı

113

Nejat İşler’in başrollerinde yer almakta olduğu Saygı isimli dizi, Behzat Ç’nin fenomen karakterlerinden biri olarak öne çıkan Ercüment Sözer’in hikayesi şeklinde BluTV platformun izleyicilerle buluşmaya başlayacak.

 

Nejat İşler’in başrollerinde yer almakta olduğu Saygı isimli dizi, Behzat Ç’nin fenomen karakterlerinden biri olarak öne çıkan Ercüment Sözer’in hikayesi şeklinde BluTV platformun izleyicilerle buluşmaya başlayacak. Behzat Ç. adlı yapımın ardımızda bırakmış olduğumuz sezon geri dönüş yapması çok büyük mutluluk getirmiş olsa bile, yaşanmış olan çeşitli problemlerden dolayı proje hiç bir şekilde devam edemedi.

Behzat Ç. dizisine hayran olanları bir şekilde tatmin etme konusunda isteği bulunan BluTV platformu Ercüment Çözer’in mevcut durumdaki hikayesini ekrana taşıma konusunda bir karar vermiş durumda. Nejat İşler’in yanında Saygı isimli dizi içerisinde Boran Kuzum ile birlikte Miray Daner de rol alıyor olacak.

Söz konusu bu diziye yeni oyuncuların katılma işlemine de devam edilmekte. Yakın bir zaman sonra çekimlerinin başlayacağı açıklanan Saygı isimli dizinin kadrosuna Rojda Demirer de katılmış durumda. Son olarak Çarpışma isimli dizide ardımızda bırakmış olduğumuz sezon da Belma isimli karaktere can vermiş olan oyuncu, bir sezon süresince projelerde rol almamış idi.

Birsen Altuntaş tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Rojda Demirer’le özel bir anlaşma sağlanmış durumda. Öte yandan Eren Demirbaş’ın da tekrardan Saygı isimli diziye katılmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Delmirbaş son olarak ise Muhteşem İkili adına sahip dizi içerisinde rol almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.