The Flash filmi içerisinde Batman olma ihtimali var

The Flash filmi içerisinde Batman olma ihtimali var

31

DC Sinematik Evreni’nin meraklı bir şekilde beklenmekte bulunan filmlerinden The Flash adlı yapımla alakalı bir gelişme yaşanmış durumda.

 

DC Sinematik Evreni’nin meraklı bir şekilde beklenmekte bulunan filmlerinden The Flash adlı yapımla alakalı bir gelişme yaşanmış durumda. Ezra Miller’ın başrollerinde yer alacak olduğu The Flash isimli filmde Batman karakterine Michael Keaton can verecek olabilir. Keaton, Tim Burton imzasına sahip Batman filmleri içerisinde Bruce Wayne karakteri olarak karşımıza çıkmış idi.

It filmlerinin yönetmenliğini yapmış bulunan Andy Muschietti’nin yönetmen koltuğuna oturacağı The Flash adlı yapımda Michael Keaton rol alacak olabilir. Batman karakterinin rolünden Ben Affleck’in ayrılma kararı almasının sonrasında DC’nin yeni bir yol arayışına girmiş olduğu bilinen bir gerçek. Matt Reeves, DC Evreni içerisinde kendisine yer bulacak The Batman adına sahip bir film çekecek. Fakat söz konusu filmin günümüzde geçmemiş olduğu da bilinen bir gerçek. Bundan dolayı da Robert Pattinson ile birlikte Justice League ve ayrıca burda yer almakta bulunan karakterlerin solo filmleri içerisinde Bruce Wayne karakterinde rol alamaz.

Bu koşullarda The Flash adlı yapımda Batman karakterinde de Michael Keaton’ın düşünülmeye başladığı ortaya çıkmış durumda. 68 yaşında bulunan Keaton’la Warner Bros şirketi daha halen bir anlaşma yapmış değil ve görüşmelerin daha halen ilk aşamalarında yer alıyorlar. The Flash adlı filmde fazlasıyla olaylı bir şekilde hayata geçirilmiş olacak. Ezra Miller, filmin mevcut durumdaki senaryosunun daha karanlık olmasının gerekli olduğunu düşünmekteyken Warner Bros şirketiyle anlaşmazlıklar yaşmaya başlamıştı. Andy Muschietti’nin söz konusu filmin yönetmen koltuğunu devralması da umutları arttırmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.