Cosmic Sin adlı yapımdan ilk fragman geldi

Cosmic Sin adlı yapımdan ilk fragman geldi

42

Usta oyunculardan biri olan Bruce Willis’i karşımıza çok özel bir kurgu yapımı içerisinde çıkartmaya hazırlanan ”Cosmic Sin” adlı yapımdan ilk görsel resmi bir şekilde paylaşılmış durumda.

 

Usta oyunculardan biri olan Bruce Willis’i karşımıza çok özel bir kurgu yapımı içerisinde çıkartmaya hazırlanan ”Cosmic Sin” adlı yapımdan ilk görsel resmi bir şekilde paylaşılmış durumda. The Fifth Element sayesinde akıllara kazınmayı başaran Bruce Willis’in yer aldığı Cosmic Sin adlı yapım, Cannes Film Festivali’nin film marketi içerisindeki yerini almış durumda.

Bilim kurgu filmi olarak karşımıza çıkacak Cosmic Sin adlı yapım içerisinde Bruce Willis, James Ford ismine sahip bir adama can verecek. Gelecek içerisinde bir zaman diliminde geçtiği açıklanan Comic Sin adlı yapım, ufoların insan ırkını yok etme tehlikelerine karşı mücadelede bulunan bir grup insanı konu edinmiş durumda. Bu söz konusu uzaylıların asıl hedefi ise insanların bedenlerini çok kolay bir şekilde kullanabilmektir. Böylelikle de insan ırkını çok daha yakından inceleme şansını elde edecektir. Saban Films bünyesinde yer alan Cosmic Sin adlı yapımın oyuncu kadrosu içerisinde Die Hard isimli serinin yanı sıra, Pulp Fiction adlı yapım ile birlikte Moonlighting adlı yapım, Glass adlı yapım, The Sixth Sense adlı yapım ve Unbreakable adlı yapım gibi önemli yapıtların yıldız oyuncularından Bruce Willis’in yanında Marvel Sinematik Evreni içerisinde Crossbones karakterinde izlemiş olduğumuz Frank Grillo; The Royal Tenenbaums adlı yapımın yanı sıra Bottle Rocket adlı yapım ile birlikte Idiocracy adlı yapımdan tanımakta oluğumuz Luke Wilson; The Purge adlı yapımın yanı sıra Teen Wolf adlı yapım ile birlikte Once Upon A Time adlı yapım gibi yapımların güzel oyuncularından Adelaide Kane benzerindeki çok önemli isimler yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.