Violence of Action adlı yapımın yıldızı o olacak

Violence of Action adlı yapımın yıldızı o olacak

35

Cannes sanal film marketi içerisine damgasını vurmayı başaran filmlerin arasına ”Violence of Action” adlı yapım ilave edildi.

 

Cannes sanal film marketi içerisine damgasını vurmayı başaran filmlerin arasına ”Violence of Action” adlı yapım ilave edildi. Chris Pine ile birlikte Ben Foster ve de Gillian Jacobs’un başrolünü paylaşmış olduğu film, gizli bir durumdaki yarı askeri organizasyonu konu ediniyor olacak. Filmin en önemli ana karakteri, Chris Pine’ın can vereceği James Reed isimli karakter olacak.

Chris Pine, son dönemler içerisinde imzalamış olduğu projelerle beraber gelecek senelerde çok fazla yoğun olacak gibi gözüküyor. Oyuncunun programı içerisine şimdi ise Violence of Action adlı film ilave edilmiş durumda. Daha şimdilik post-prodüksiyon aşamalarında bulunmakta olan Violence of Action adlı yapım, James Reed’in hikayesine odaklanmış olacak. Reed, Amerikan Deniz Birlikleri üzerindeki görevinden ayrılmak mecburiyetinde kalır ve ailesine destek olabilmek maksadıyla ona fazla da uzak durumda bulunmayan mesleğine dönüş yapmayı ister. Bununla ilgili olarakta yarı askeri bir organizasyona katılma kararı alır. Beraber çalışma yaptığı ekibiyle Polonya’ya gitmiş olan Reed, burda çok önemli bir görevi yerine getirmek mecburiyetindedir. Fakat ilk görevi içerisinde aniden kendisini çok yalnız ve Doğu Avrupa’nın orta kısmında ele geçirilmiş bir şekilde bulur. Şimdi eve ulaşabilecek kadar zaman boyunca yaşamda kalabilmesi amacıyla savaşması ve onu ele vermiş olanların bunu yapma konusundaki sebeplerini de ortaya çıkartması gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.