Kandahar adlı yapımda başrol olacak

Kandahar adlı yapımda başrol olacak

37

Yıldız oyunculardan biri olan Gerard Butler’la beraber Greenland filmine imzasını atmayı başaran Ric Roman Waugh, çok daha yeni bir aksiyon filmiyle alakalı duyuruda bulundu.

 

Yıldız oyunculardan biri olan Gerard Butler’la beraber Greenland filmine imzasını atmayı başaran Ric Roman Waugh, çok daha yeni bir aksiyon filmiyle alakalı duyuruda bulundu. Yönetmenlerden biri olan Waugh, Kandahar adına sahip aksiyon ve gerilim filminin başrolüyle alakalı olarak tekrardan Gerard Butler’la özel bir anlaşma imzalamış durumda. Kandahar adlı yapımın hakları, Cannes Film Festivali’nde yer alan sanal film marketi içerisinde satışa sunulmuş durumda.

Felon adlı yapımın yanı sıra Snitch adlı yapım ve Kod Adı: Angel adlı yapım gibi filmlerden tanımakta olduğumuz Ric Roman Waugh, Kandahar adına sahip filmini hayata geçirecek olduğunun duyurusunu paylaştı. Ünlü durumdaki tecrübeli önetmen, yeni aksiyon ve gerilim filminin başrolüyle alakalı olarak Gerard Butler’la bir anlaşma sağlamış durumda. Waugh, söz konusu bu filmin hem yönetmenliğine imza atmış olacak hem ise senaryosunu yazacak.

300 Spartalı adlı yapımın yanı sıra The Phantom of The Opera aslı yapım ve The Bounty Hunter adlı yapımlarla tanımaya başladığımız Gerard Butler, Kandahar isimli filmde ise gizli bir CIA ajanı olarak öne çıkan Tom Harris’e can verecek. Orta Doğu içerisinde çalışmakta olan Harris, göreviyle alakalı olarak içeriden dışarıya sızmış olan bazı bilgilerden dolayı tehlike altına girmiş olur. Kimliğinin açığa çıkma gibi bir tehlikeyle karşı karşıya kalmış bulunan Harris, çevirmeniyle beraber Orta Doğu çölleri içerisinden kaçmanın bir yolunu bulmak mecburiyetindedir. Ancak öte taraftan özel güçler de onları avlayabilmek amacıyla peşlerine düşmüş durumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.