Barbaros adlı dizide gidişat çok kötü

Barbaros adlı dizide gidişat çok kötü

54

Yeni sezondaki en iddialı yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Barbaros adlı yapım, TRT1 tarafından çok büyük bir titizlikle yürütülmekte.

 

Yeni sezondaki en iddialı yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Barbaros adlı yapım, TRT1 tarafından çok büyük bir titizlikle yürütülmekte. Dizinin çok iddialı durumda bulunan prodüksiyonu, iddialı çok önemli isimlerin de gündeme gelmiş olmasıyla büyük bir beklenti oluşturmaya başlamıştı.

Fakat ortaya çıkmış olan en son gelişmeler Barbaros adlı diziyle alakalı çok sıkıntılı bir süreç yaşanmaya başladığını ortaya koymuş durumda. Dizinin çekim takvimiyle alakalı yapılmakta olan değişikliklerden dolayı ayrılıklar da arka arkaya gelmiş durumda.

Rüya gibi başlamış olan bu projeden iki tane kötü haber yer alıyor. İlk önce dizi üzerinde Oruç Reis adlı karaktere hayat verecek Çağatay Ulusoy, çekimle alakalı planlamanın uyuşmamasından dolayı diziden ayrılmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

Barbaros benzerindeki çok iddialı bir diziyi çekebilmek amacıyla anlaşma sağlandığı açıklanan Taylan Biraderler’in de diziden ayrılma kararı aldığı ortaya çıkmış bir durumda. Bu söz konusu iki gelişme Barbaros adlı dizinin rüya gibi başlamış olan hikayesi üzerinde kötü gidişatı ortaya koymuş bir vaziyette.

ES Film şirketinden de diziyle alakalı gelecek bilgiler beklenmeye başlamış durumda. Şu dönemlerde ortaya çıkmış olan bilgiler Barbaros dizi projesi üzerinde olumsuzluklar yaşanmaya başladığını açıkça ortaya koymakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.