Taner Ölmez hak ettiği ödülü almış durumda

Taner Ölmez hak ettiği ödülü almış durumda

29

Kırk altıncı Pantene Altın Kelebek Ödülleri, gecikmeli bir şekilde de olsa sahiplerini bulmuş durumda. Şubat atı içerisinde yapılması konusunda planlar yapılan ödül töreni İdlib kentinde şehit olmuş askerlerimizin acısından dolayı iptal edilmiş idi.

 

Kırk altıncı Pantene Altın Kelebek Ödülleri, gecikmeli bir şekilde de olsa sahiplerini bulmuş durumda. Şubat atı içerisinde yapılması konusunda planlar yapılan ödül töreni İdlib kentinde şehit olmuş askerlerimizin acısından dolayı iptal edilmiş idi. Çok daha değişik bir formatta yayınlanmış olan ödül töreni pek çok ünlü ismin katılımlarıyla yapıldı ve kazanmış olanlar da belli oldu.

Mucize Doktor isimli dizide sergilemiş olduğu mükemmel performansından dolayı tartışmasız bir şekilde bu dönemin en başarılı erkek oyuncularından bir tanesi de Taner Ölmez’di.. Böyle olması da Altın Kelebek ödüllerinde ”En İyi Dizi Oyuncusu” şeklindeki ödülü kazanıp tescillenmiş oldu.

Taner Ölmez, Medcezir isimli diziden seneler sonrasında tekrardan televizyon izleyicisiyle buluşmuş oldu. Fakat bu söz konusu buluşma hem çok değişikti hem ise oyuncu adına fazlasıyla özel bir projeyle gerçekleşmişti. Otizmli durumda olan bireylerin toplum üzerinde çok iyi anlaşılmasını sağlamış olan Mucize Doktor isimli dizideki Ali Vefa karakteri, çok önemli bir sosyal sorumluluğu da beraberinde getirmiş oldu.

Taner Ölmez’in çok harika başarısıyla beraber dizi, 2019 – 2020 sezonu içerisindeki en başarılı yapımı şeklinde dikkat çekmiş oldu. Yurt dışında da yayınlanmaya başlayan Mucize Doktor isimli dizi ikinci sezonuyla birlikte de yoluna devam ediyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.