Cansu Dere en sonunda bombayı patlatmış durumda

Cansu Dere en sonunda bombayı patlatmış durumda

30

Ünlü oyunculardan biri olan Cansu Dere’nin hayranları için çok büyük bir müjde. Oyuncu için tam yakışabilecek ve ekranda iz bırakmayı başarabileceği bir proje yolda.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Cansu Dere’nin hayranları için çok büyük bir müjde. Oyuncu için tam yakışabilecek ve ekranda iz bırakmayı başarabileceği bir proje yolda. BBC One yapımı olarak öne çıkan Doktor Foster isimli dizinin Türk uyarlamasıyla alakalı olarak Cansu Dere’ye teklif gitmişti.

Medyapım şirketi aracılığıyla hazırlıkları çok büyük bir titizlikle yürütülmekte olan diziyle alakalı Cansu Dere’den yanıt beklenmekteydi. Ünlü gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş, ünlü ve başarılı oyuncunun söz konusu bu projeyle alakalı ‘‘evet’’ yanıtı vermiş olduğunu ileri sürdü. Cansu Dere’nin yeni sezon içerisinde fazlasıyla değişik ve kariyerine de fazlasıyla iyi yakışabilecek bir yapım üzerinde rol alacak durumda bulunması da çok sevindirici bir gelişme şeklinde değerlendirilmekte.

Pekala Doktor Foster adlı dizi tam olarak nasıl bir dizi ve biçin Cansu Dere açısından çok önemli? Her şeyden daha önemlisi psikolojik bir gerilim dizisi karşımıza çıkacak. Cansu Dere’yi de mesafeli kişiliği ile örtüşmekte olan bir rolde izlemiş olacağız.
Her şeyden daha da önce kadın izleyicilerin tutkunu olarak öne çıkacağı bir yapımdır. Kocasının kendini aldatmakta olduğunu düşünen bir kadının gerilikle dolu ve adeta bir paranoyaklık seviyesine kadar ulaşan sonuçlarla karşılaşmış olduğu bir dizi yolda desek yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.