Hande Erçel adeta oh çektirmiş durumda

Hande Erçel adeta oh çektirmiş durumda

36

Fox TV kanalının yeni dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı, 8 Temmuz Çarşamba gününde ilk bölümüyle yayın hayatına başladı.

 

Fox TV kanalının yeni dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı, 8 Temmuz Çarşamba gününde ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin uyumu fazlasıyla başarılı bulunmuş durumda. İzleyenler iki popüler oyuncunun enerjisiyle beraber sergilemiş oldukları uyuma geçer not vermiş bir vaziyette.

Hande Erçel hayranı olanlar da bir ‘’oh’’ çekmiş durumda. Bunun asıl sebebi de dizide can vermiş olduğu Eda isimli karakterinin içinin boş durumda bulunmaması.. Bir tane izleyicisinin şu sözleri, pek çok Hande Erçel hayranının duygularına tercüman olmuş durumda; ”Patron ile sekreter muhabbeti hiç bir şekilde bulunmuyor. Çarpışarak aynı bir karşılaşma bulunmuyor. Esas kızın çok düzgün bir yaşamı ve maksadı var. Eğitimiyle ilgili de gayret ediyor. Zeki bir durumda ve hırslı kaslı bey gördüğünde asla afallamıyor. Kısa bir şekilde özetlemek gerekirse bu yaz dizisi olmuş. Güçlü bir kadın var ise ben de varım artık OH BE.”

Sen Çal Kapımı adlı yapım pek çok yönüyle de aslında çok klişe bir yapım. Zengin erkek ile birlikte çok harika bir yaşam görüntüsü.. Bazı izleyiciler de Güneşi Beklerken adlı diziyi anımsamakta olduklarını ifade eden yorumlar paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.