Pandeminin ardından gösterime girmiş ilk yapım olacak

Pandeminin ardından gösterime girmiş ilk yapım olacak

20

Ortalama bir şekilde dört aydan beri kapalı durumda bulunan sinema salonlarının bir kısmı açıldı ve eski filmleri gösterime sokmaya başlamış bir durumda.

 

Ortalama bir şekilde dört aydan beri kapalı durumda bulunan sinema salonlarının bir kısmı açıldı ve eski filmleri gösterime sokmaya başlamış bir durumda. Ülkemizde yer alan en büyük sinema zincirleri arasındaki Mars Grup da 7 Ağustos tarihi içerisinde sinema salonlarını kontrollü bir biçimde açma konusunda karar vermiş durumda. Vizyona giriş yapacak en yeni filmler de yavaş bir şekilde kesinleşmeye başladı. Bunlardan biri de romantik komedi olarak karşımıza çıkacak ”Bir Yalnızlık Şarkısı” isimli yapım.

Film içerisinde aşkın yanı sıra ilişkiler ve isminden de anlaşılabilece olduğu gibi yalnızlık konusu işleniyor olacak. Bir tane şarkı sözü yazarı kişinin yeni bir şarkı yazmaya gayret etmesinin üstünden ilerlemekte olan söz konusu bu senaryoya bakılırsa dört tane değişik aşk hikayesi iç içe anlatılmış olacak. Aynı kentin içinde çok daha farklı yaşamlar sürmekte bulunan yalnız insanların farklı farklı tesadüflerle karşılaşarak aşık olmaları, ortaya bazı durumlarda çok komik bazı durumlarda ise çok dramatik anlar çıkartmış olacak. Bütün bu ortaya çıkmış olan duygu karmaşaları, şarkısını tamamlamaya gayret eden kahramanıın ve aynı zaman içerisinde filmin mottosunu da oluşturmakta.

Filmin yazarlığıyla beraber yönetmenliğini de Ahmet Levent Pala üstlenmekte. Uzun bir zamandan beri sektör içerisinde senaristlik yapmakta bulunan Pala, daha öncesinde de Sen Kimsin? adlı yapımın yanı sıra 1 Kadın 1 Erkek benzerindeki filmlerdeki çalışmalarıyla tanınırlık elde etmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.