Fatma adlı dizi adeta olay

Fatma adlı dizi adeta olay

53

Kuzgun isimli dizi geçmiş olduğumuz sezon ekranda bulunan ancak izleyicilerin hiç bir şekilde beklenen ilgiyi göstermediği projelerden bir tanesiydi.

 

Kuzgun isimli dizi geçmiş olduğumuz sezon ekranda bulunan ancak izleyicilerin hiç bir şekilde beklenen ilgiyi göstermediği projelerden bir tanesiydi. Seveni çok büyük bir tutku ve büyük bir heyecanla takip etmeyi sürdürdü. Reytinglerde çok düşük başlamış olan dizinin ikinci sezonla alakalı karar alınmış olması Burcu Biricik ile birlikte Barış Arduç açısından da iyi sonuçlanmış değildi.

İkinci sezon başlarken Onur Saylak’ın da yapıma katılmış olması reytingleri arttırmadığından dolayı Kuzgun, kısa zaman içinde final yapıp dizi arşivine kaldırılmış oldu. En büyük zararlardan birini de başrol oyuncuları görmüş oldu. Burcu Biricik tam tamına bir sezon kaçırmış oldu. Barış Arduç ise, Çukur adlı yapıma katılıp yeni yolunu çizmiş oldu. Fakat Burcu Biricik ile ilgili olarak kariyerinin en iyi dönemi içerisinde gitmiş olan zamandan dolayı bir hayal kırıklığı bulunuyordu.

Fakat yeni sezon içerisinde Burcu Biricik, çok daha yeni bir diziyle hayranlarıyla buluşabilecek olmanın heyecanını yaşamakta. Bu defa dijital platformlardan Netflix projesi sayesinde çok daha güvenli ellerde bulunmakta olan Burcu Biricik, sosyal medya hesabı üzerinden de heyecanını ifade etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.