Kuruluş Osman adlı yapımda ayrılık zamanı

Kuruluş Osman adlı yapımda ayrılık zamanı

32

Kuruluş Osman isimli diziye yeni katılmış olan isimlerden bir tanesi de Yeşim Ceren Bozoğlu idi… Dizi içerisinde Hazal Hatun karakterinde izlemiş olduğumuz ünlü ve başarılı oyuncu, senaryoya da çok önemli bir katkı yapabilecek bir yan karakterle yer almakta.

 

Kuruluş Osman isimli diziye yeni katılmış olan isimlerden bir tanesi de Yeşim Ceren Bozoğlu idi… Dizi içerisinde Hazal Hatun karakterinde izlemiş olduğumuz ünlü ve başarılı oyuncu, senaryoya da çok önemli bir katkı yapabilecek bir yan karakterle yer almakta. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun dizi tatilde olduğu dönemde gelmiş olan bir haberle gözü yaşlandı..

Ragıp Savaş’ın can vermiş olduğu Dündar Bey isimli karakterinin oğlu Bahadır karakterinde Kuruluş Osman dizi içerisinde yer alan Çağkan Çulha, ayrılık konusunda bir duyuru yaptı. Oyuncu, bütün ekibe teşekkürlerini ileterek izleyicilerine de veda etmiş bulundu.

Dizinin çekimlerinin durmuş olduğu, bütün ekibin tatilde bulunduğu bu dönem içerisinde gelen ayrılık haberi en fazla da Yeşim Ceren Bozoğlu’nu üzmüş oldu. Ünlü durumda bulunan oyuncu, arkadaşıyla aynı set ortamında yer alamayacak olmanın üzüntüsüyle beraber instagram üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.