Kadın adlı dizi Macaristan ve Vietnam’a satıldı

Kadın adlı dizi Macaristan ve Vietnam'a satıldı

119

Ülkemizde çok büyük bir başarı kazanmış olan Japon orijinalinden uyarlama yapılan Kadın isimli dizi üç sezon süresince Salı günlerinin en iyi yapımlarından bir tanesiydi.

 

Ülkemizde çok büyük bir başarı kazanmış olan Japon orijinalinden uyarlama yapılan Kadın isimli dizi üç sezon süresince Salı günlerinin en iyi yapımlarından bir tanesiydi. Şubat ayı içerisinde final yapmış olan dizinin yurt dışı başarıları ise halen sürüyor.

Son olarak İspanya içerisinde ulusal bir kanalda ve prime time şeklinde isimlendirilen televizyon izleyicisinin yoğun bir şekilde ekranda bulunduğu bir zaman diliminde ekranlara gelen Kadın, elde etmiş olduğu reyting başarısıyla da göğsümüzü kabartmış idi.

Calinos Entertainment aracılığıyla yurt dışında dağıtımı gerçekleştirilmeye devam edilen Kadın isimli dizi, iki farklı ülkeye daha satılmış durumda.. Bu söz konusu ülkelerden bir tanesi Macaristan ve ötekisi de fazlasıyla şaşırtıcı bir biçimde Vietnam..

Güney Asya ülkelerinden biri olarak öne çıkan Vietnam’ı Amerikan filmlerinin yanı sıra biraz da belgesellerden tanımakta bulunan Türk izleyicisiyle alakalı kültürünün yanında geleneklerinden dolayı da çok değişik bir ülkedir burası.. Türk kültürünün bir takım yansımalarını taşımakta bulunan Kadın dizisinin Vietnam içerisinde yer alan VTV kanalı üzerinde yayınlayacak durumda bulunması da fazlasıyla önemli bir başarıdır. Dizi bu söz konusu ülke içerisinde 15 Ağustos tarihinde izleyicilerle buluşmuş olacak.

Macaristan içerisinde de Kadın adlı dizi hafta içinde her gün 15:55’i gösterirken RTL Klub kanalı üzerinde izleyiciyle buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.