Ezgi Mola 8 senelik aradan sonra setlere geri dönüyor

Ezgi Mola 8 senelik aradan sonra setlere geri dönüyor

25

Ardımızda bırakmış olduğumuz iki sezon boyunca Alice müzikali içerisinde yer alan isimlerin bir tanesi de Ezgi Mola olarak öne çıkmıştı..

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz iki sezon boyunca Alice müzikali içerisinde yer alan isimlerin bir tanesi de Ezgi Mola olarak öne çıkmıştı.. Sinema filmleri ile izleyicilere çok daha değişik karakterler sunmuş olan ünlü oyuncu, diziler içerisinde de çok uzun zamandır yer almamaktaydı…

Ezgi Mola’yı ikna etmeyi başaran dizi projesi de TRT1 kanalında ekranlara gelecek Çöp Apartmanı adlı yapım.. Birkan Sokullu’nun yanı sıra Merve Dizdar ile birlikte Farah Zeynep Abdullah’a başrollerde yer alacak Ezgi Mola, tekrardan setlere dönüş yapacak.

Jet Sosyete adlı dizi ile birlikte Bartu Ben adlı dizilere de konuk olarak katılması haricinde Ezgi Mola, 2013 senesi ila 2015 senelerinin arasında Arkadaşım Hoşgeldin adına sahip komedi programı içerisinde Tolga Çevikle beraber ekranlarda yer almıştı. Oyuncunun televizyon üzerindeki ilk son uzun zamanlı dizisi de Kötü Yol adlı diziydi. 13 bölüm içerisinde final yapmış olan Kötü Yol adlı dizi 2012 senesinde ekranlara geldi. Ezgi Mola da tam tamına sekiz senelik aranın ardından tekrardan dizilere dönüş gerçekleştirecek.

OGM Pictures imzasına sahip olan dizinin hikayesi de Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adına sahip kitaptan Deniz Madanoğlu aracılığıyla uyarlanmış durumda.

Çağrı Lostuvalı’nın yönetmen koltuğunda yer alacağı dizi büyük bir merakın yanı sıra heyecanlı bir şekilde beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.