EDHO adlı dizi için çok az kaldı

EDHO adlı dizi için çok az kaldı

43

ATV ekranları üzerinde karşımıza çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi ilk beş sezonu içerisinde çok büyük bir performans ortaya koymayı başardı

 

ATV ekranları üzerinde karşımıza çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi ilk beş sezonu içerisinde çok büyük bir performans ortaya koymayı başardı. Birinci olmasının yanında reytinglerinden dolayı da sürekli olarak konuşuldu. Oktay Kaynarca’nın Hızır Çakırbeyli isimli karakterle bir defa daha fenomen hale geldiği dizinin altıncı sezonu da büyük bir heyecanla beklenmekte.

165. bölümüyle beraber 5.sezona veda etmiş olan EDHO’nun karantina dönemi içerisinde çekimlerinin devam ettiriliyor olması da çok büyük eleştirilere konu olmaya başlamıştı. Beren Saat, herhangi bir şekilde isim vermeden buna benzer dizileri fırsatçılık yapmakla suçlamış idi.

Oktay Kaynarca ise vermiş olduğu bir röportajı içerisinde karantina döneminde kendilerine gösterilmiş olan tepkiye dikkat çekmiş ve normalleşmeyle alakalı adımlar atılmaya başlanmış Haziran ayı itibariyle başlayan dizilere göndermede bulunarak ”Hiçbir şey dün olduğundan daha değişik değil ve risk değişmedi” ifadelerine yer vererek kendilerine gösterilmiş olan tepkinin yanlışlığına vurgu yapmış idi.

İşte buna benzeyen tartışmaların yaşanmakta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi çok yakın bir zamanda izleyicisiyle tekrardan buluşmuş olacak. Oktay Kaynarca instagram hesabı üzerinden ”Az kaldı …😎”’ ifadeleriyle bir mesaj yazarak fotoğrafını da paylaştı. Böyle olması da dizinin ekibinin yakında toplanacak olduğu ve altıncı yeni sezonla ilgili olarak çekimlerin tekrardan başlayacak olduğu şeklinde anlaşılmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.