Müfit Can Saçıntı tüm parasını batırmış durumda

Müfit Can Saçıntı tüm parasını batırmış durumda

13

Bir zamanlar Çocuklar Duymasın adlı dizide yer almış olan Müfit Can Saçıntı, çok büyük bir ilgi görmeye başlamıştı.

 

Bir zamanlar Çocuklar Duymasın adlı dizide yer almış olan Müfit Can Saçıntı, çok büyük bir ilgi görmeye başlamıştı. Daha sonra da bu karakterin üstünde yoğunlaşmış olan oyuncu, yapmış olduğu filmlerle de adeta göz doldurmuş idi.

Halkın Mandıra Filozofu şeklinde isimlendirmiş olduğu ünlü oyuncu, Seksenler adlı dizide de yer aldı. Bu söz konusu karakterin üstüne 2013 senesinde Mandıra Filozofu adına sahip bir film çekilmiş oldu. Hemen sonrasında da 2015 senesinde Mandıra Filozofu İstanbul isimli film yapıldı. Müfit Can Saçıntı, 2017 senesinde de Yaşamak Güzel Şey adına sahip filmi yaptı. İşte söz konusu bu film yaşamının da en büyük tecrübelerinden biri oldu.

Posta gazetesine konuşma gerçekleştiren oyuncu, bu filmle alakalı tecrübesini de şu şekilde ifade etmiş durumda; ”Yaşamak Güzel Şey adına sahip filmin yapımcılığını yaparak bütün paramı batırmak. Fakat hiç pişman değilim. Aynı film IMDB içerisinde en yüksek puana sahip filmimdir. Yine aynı filmin tekrardan çevrim haklarını Hindistanlılar almaya hazırlanıyor. Bu açıdan Türkiye için de çok büyük bir ilk yaşanmış olacak.”

2018 senesi içerisinde Babamın Ceketi ve ayrıca 2020 senesi içerisinde de Amacı Olmayan Grup adına sahip filmlerde rol almış olan Müfit Can Saçıntı, yeni projesiyle alakalı açıklamada yaptı. Oyuncu açıklamasında, ”Yeni duyuracağımız filmimiz ‘‘Maskeler De Düşer’’ yeni bitmiş durumda. Sıradaki projemizin ismi de ‘‘Parasız Yaşamanın Sırrı’’ olarak izleyenlerle buluşacak” ifadeleriyle konuşma yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.