Demet Evgar çok harika bir diziyle gelecek

Demet Evgar çok harika bir diziyle gelecek

18

Star TV kanalında yayınlanmış olan Avlu adlı dizi, ilk bölümleri içerisinde ülkemizde aniden ortalığı karıştırmıştı tabiri caiz ise! Söz konusu bu dizi, bir kadınlar hapishanesi içerisinde geçmekteydi ve fazlasıyla sert şiddet sahneleri içeriğinde barındırmaktaydı.

 

 

Star TV kanalında yayınlanmış olan Avlu adlı dizi, ilk bölümleri içerisinde ülkemizde aniden ortalığı karıştırmıştı tabiri caiz ise! Söz konusu bu dizi, bir kadınlar hapishanesi içerisinde geçmekteydi ve fazlasıyla sert şiddet sahneleri içeriğinde barındırmaktaydı. Dizinin başrolleri içerisinde Ceren Moray ile beraber yer almış olan Demet Evgar, oyunculuklarıyla da herkesi bir defa daha kendilerine hayran bırakmışlardı.

 

Şu dönemlerde Ceren Moray, Öğretmen adlı dizide rol almakta. Öteki oyuncular da çok daha değişik dizilere dağıldı ancak Demet Evgar uzun bir süredir ekranlarda yer almıyordu. Evgar’ın kendisine hayran olanları mutlu edebilecek çok daha yeni yeni bir projeyle alakalı gelişmeler yaşanıyor.

 

Demet Evgar, Ay Yapım şirketinin Netflix platformuna özel olarak çekilmekte olan Alevlerin Ardında adına sahip bir diziyle izleyicisiyle buluşmak için hazırlanmakta. Bir müddettir yeni bir proje içerisinde oynayacağı bilinmekteydi fakat partneri kesinleşmemişti. Dizinin kadrosundaki oyuncuları yavaş bir şekilde belli olmaya başlamış durumda.

 

Hazar Ergüçlü’nün yanı sıra Dilan Çiçek Deniz ile birlikte Toprak Can Adıgüzel ve bir de Sema Keçik’in yer alacak olduğu bu projede Demet Evgar’ın partnerinin kim olacağı da ortaya çıkmış oldu. Birsen Altuntaş’ın ’Tv100 kanalında yapmış olduğu haberine bakılırsa Evgar’ın partneri olarak Cem Bender ekranlarda yer alacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.