Hekimoğlu adlı dizi yeni sezona gümbür gümbür gelecek

Hekimoğlu adlı dizi yeni sezona gümbür gümbür gelecek

24

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon çok büyük bir ilgi görmüş olan, oyunculuğunun yanı sıra hikayesinden dolayı da izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran dizilerden bir tanesi olmuştu Hekimoğlu.

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon çok büyük bir ilgi görmüş olan, oyunculuğunun yanı sıra hikayesinden dolayı da izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran dizilerden bir tanesi olmuştu Hekimoğlu. Dünya çapında üne sahip The Doctor isimli dizinin yerli uyarlaması olarak öne çıkan Hekimoğlu, başarılı performanslardan dolayı büyük bir ilgiyle izlenmekte. Yeni sezon için de fazlasıyla kısa bir zaman kalmış durumda.

Dizinin yeni sezonuyla alakalı tanıtımı da çok fazla dikkat çekmekte. Ateş’i hastane içerisinde beklemekte olan büyük sürpriz tam olarak ne? Ateş ile birlikte Zeynep arasında yaşananlar, nasıl bir sonuca yol açmış olacak? İpek, bu söz konusu ikili arasında bulunan durumu Orhan’a sorup ne öğrenmeyi isteyecek?

Fragmanı izlemiş olanlar da bu söz konusu soruları sormaya başladılar. Yeni bölümle alakalı yayınlanmış olan görüntüler üzerinde mavi takımıyla ortaya çıkmış olan bir kadın de izleyenleri daha şimdiden kızdırmışa benzemekte! Belçim Bilgin’in oynamakta olduğu bu kadının, Ateş’in eski eşi olduğu ortaya çıkmış olacak ancak fragmanı izleyenler bu vaziyetten hiç hoşlanmamış olduklarını da yorumlarında dile getirmekteler.

Kanal D kanalının başrolleri içerisinde Timuçin Esen’in yanı sıra Ebru Özkan ile birlikte Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer almakta olduğu dizisi Hekimoğlu, yakın bir zamanda 15’inci bölümüyle izleyenlerle buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.