Kuzey Yıldızı adlı dizide kimsenin beklemediği bir gecikme

Kuzey Yıldızı adlı dizide kimsenin beklemediği bir gecikme

22

Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşan Kuzey Yıldızı adlı dizinin ikinci sezonu merağın yanı sıra heyecanlı bir şekilde beklenmekte..

 

Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşan Kuzey Yıldızı adlı dizinin ikinci sezonu merağın yanı sıra heyecanlı bir şekilde beklenmekte.. Dizinin mevcut durumdaki ekibi Mayıs ayının son haftaları içerisinde toplanıp çekim yapmaya başlamıştı. İlk elde edilen bilgiler yaz döneminde sürebileceği biçimindeydi

Fakat Haziran ayı içerisinde yayınlanmış olan iki bölümün reytingleri düşük geldiğinden dolayı çok ani bir karar alınarak Kuzey Yıldızı adlı dizi 29. bölüm ile beraber sezon finali yapmış oldu. Eğlenceli hikayesinden dolayı Show TV kanalına çok önemli katkılar yapmış olan, Cumartesi günlerinde en fazla izlenmeye devam edilen yapımların ilk sırasında gelen Kuzey Yıldızı, ikinci sezonu ile birlikte tekrardan ekrana dönüş yapmış olacak.

Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci’nin başrolünde bulunduğu dizinin çekimlerine daha halen başlanmış değil. Daha öncesinde çekimlerin başlama konusundaki tarihi 10 Ağustos tarihi şeklinde açıklanmıştı. Fakat ekip ise bu tarih içerisinde Ordu ilinde buluşamadı ve çekim tarihi ise 15 Ağustos tarihi içerisinde ertelenmiş oldu. Kuzey Yıldızı isimli dizinin yeni dönemi içerisinde hikayenin de nereye gidecek olduğu büyük bir merak konusudur. Son olarak Yıldız ve Kuzey isimli karakterlerinin öpüşmesiyle beraber aralarında bir aşka doğru mesaj verilmiş idi. Bu söz konusu aşk gelişecek mi yoksa tekrardan bir çatışma içinde sahneler mi gelmeye devam edecek, bu da daha halen bilinmezliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.