Babil adlı dizide beklenen olmuş durumda

Babil adlı dizide beklenen olmuş durumda

20

Babil isimli dizi içerisinde Egemen adlı karaktere can veren Ozan Güven ile Ay Yapım şirketinin yolları ayrılmış durumda.

 

Babil isimli dizi içerisinde Egemen adlı karaktere can veren Ozan Güven ile Ay Yapım şirketinin yolları ayrılmış durumda. Ozan Güven’in çok uzun bir zaman boyunca gündemi meşgul etmekte bulunan eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp etmiş olduğuyla alakalı ortaya çıkan iddialarının hemen sonrasına konu yargıya taşınmış idi.

Ozan Güven, yargı ile alakalı kararların beklenmesini talep etti. Fakat toplumsal bir şekilde başlayan tepki uzun bir zaman boyunca hiç bir şekilde dinmedi. Sosyal medya üzerinde de Ozan Güven’e yönelik çok büyük bir tepki dalgası oluşmaya başladı. Pek çok farklı ünlü isim de yapmış oldukları açıklamalar içerisinde Ozan Güven’e ağır bir biçimde yüklenmiş oldu.

meydana gelen söz konusu bu gelişmelerin hemen sonrasında Ozan Güven’in Babil adlı diziye devam etmeyebileceği konusunda konuşmalar vardı. Sektör içerisinde bu yönde bir takım dedikodular da dolaşmaya başlamış oldu. Nihayet bütün bu belirsizlikle alakalı süreci sona erdiren de Ay Yapım şirketi oldu.

Babil adlı dizinin yapımcısı konumunda bulunan Ay Yapım şirketinin Ozan Güven hususuyla alakalı bir açıklama gelmiş oldu. Ozan Güven’le yolların ayrılmış olduğu da bu söz konusu açıklamayla duyurulmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.