Bir Zamanlar Çukurova adlı dizideki kısır döngü sona erecek

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizideki kısır döngü sona erecek

43

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin setinde çalışmaların başlamış olduğu resmen duyurulmuştu.

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin setinde çalışmaların başlamış olduğu resmen duyurulmuştu. Diziyi merak içinde beklemekte olan çok büyük bir kitle mevcut.. Yalnızca ülkemiz içerisinde değil, yurt dışında da ATV kanalına ait dizinin ünü gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Vahide Perçin’in yanı sıra Hilal Altınbilek ile birlikte Murat Ünalmış, Kerem Alışık ve Uğur Güneş’in başrollerini paylaştığı dizinin yeni oyuncuları da çok büyük bir merak konusu durumunda. Nazan Kesal ile birlikte Furkan Palalı, hikaye içerisinde çok önemli bir değişimin fitilini ateşlemiş olacak. Böyle olması da üçüncü sezonun dizi adına tekrardan bir çıkış süreci yaşatacak olduğu düşüncesini ortaya çıkartmakta.

Sevda Çağlayan isimli karakterle beraber Çukurova’ya gelmiş olan Nazal Kesal, hikaye üzerinde fazlasıyla etkili durumda bulunacak. Furkan Palalı da çok daha değişik bir imajla izleyici karşısına çıkmış olacak. İzleyenler söz konusu bu yeni karakterlerin diziye katılmış olmasından fazlasıyla memnun. Çünkü, ikinci sezon içerisinde adeta bir kısır döngüye girmeye başlamış olan hikayeyi yeni karakterler çok daha değişik noktalara doğru geliştirmiş olacak.

Set içerisinde de oyuncular fazlasıyla memnun bir durumda. Adana ilinin sıcağına karşın ekip çok yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.