Elçin Sangu konusunda beklentiler gerçekleşmiş durumda

Elçin Sangu konusunda beklentiler gerçekleşmiş durumda

25

Ünlü oyunculardan biri olan Elçin Sangu, Kiralık Aşk adlı diziyle ekranda adeta bir fırtına gibi esmişti.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Elçin Sangu, Kiralık Aşk adlı diziyle ekranda adeta bir fırtına gibi esmişti. Hem ülkemiz içerisinde hem ise yurt dışında çok büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran ünlü oyuncu, yeni rolü ile birlikte takipçilerinin karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Çarpışma adlı dizi ile birlikte bir önceki sezonda ekranda yer almış bulunan ünlü oyuncu beklentilerin daha uzağında yer almıştı. Yeni dizisi içerisinde romantik komediye geri dönüş gerçekleştirmiş olan Elçin Sangu, kendi hayranı olanlarının da beklentisini karşılamış bulundu.

Diziyle alakalı yayınlanan ilk fragmanı da çok büyük bir beğeni toplamış durumda. Büyük bir heyecan içinde beklenmekte olan dizide Ozan Dolunay ile birlikte Yasemin Allen’le beraber başrolü paylaşmış bulunan Elçin Sangu, değişiminden dolayı da dikkatleri çekmiş oldu.

Dizisiyle ilgili imajında değişiklik yapmış olan oyuncu, Hamiyet Akpınar’ın dokunuşlarından hemen sonra yeni haliyle takipçilerine özel bir mesaj gönderdi.

Sangu açıklamasında; ”Yeni heyecanlar ile çok harika başlangıçlar” ifadelerine yer vererek özel bir fotoğrafını paylaştı. Yeni dizisinden sonra enerjisi ile birlikte de göz doldurmayı başaran oyuncuyla ilgili olarak İyi Günde Kötü Günde adlı dizi çok daha yeni bir çıkış dönemini işaret etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.