Menajerimi Ara adlı dizi Ahsen Eroğlu için çok önemli bir fırsat

Menajerimi Ara adlı dizi Ahsen Eroğlu için çok önemli bir fırsat

104

Yeni sezonla ilgili yeni diziler de teker teker izleyicilerle buluşma konusuna hazırlık yapıyor. Bu söz konusu yapımlardan bir tanesi de Menajerimi Ara adlı yapım. Star TV kanalının çok iddialı dizisi fazlasıyla değişik bir konsepte sahip olmasıyla öne çıkıyor.

 

Yeni sezonla ilgili yeni diziler de teker teker izleyicilerle buluşma konusuna hazırlık yapıyor. Bu söz konusu yapımlardan bir tanesi de Menajerimi Ara adlı yapım. Star TV kanalının çok iddialı dizisi fazlasıyla değişik bir konsepte sahip olmasıyla öne çıkıyor. Dizi içerisinde Dicle adlı karaktere can veren Ahsen Eroğlu’nun etrafında dönmekte olan olaylar bütünü, genç oyuncuyla ilgili çok daha iyi bir çıkış yapma olanağı tanımış oluyor…

Çok yakın bir zamanda Star’da yayınlanmaya hazırlanan Ay Yapım imzasına sahip dizi içerisinde Ego Ajans’ın kapısından girmiş olmasıyla bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine yönelik bir takım ipuçları vermekte. İşte söz konusu bu karakterle beraber Ahsen Eroğlu’da çok büyük bir şans elde etmiş bulundu. Ünlü durumdaki oyuncu, dizinin başarısıyla beraber kariyerinde fazlasıyla önemli bir çıkış yakalayacak olabilir.

Barış Falay’ın yanı sıra Fatih Artman ile birlikte Canan Ergüder, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi yetenekli oyuncuları bir araya getirmiş bulunan ‘‘Menajerimi Ara’’ adlı yapım oyuncularla beraber menajerlerinin dünyasını ekranlara taşımaktayken bir taraftan da İstanbul ili içerisinde yaşam mücadelesi verecek Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine odaklanmış olacak.

Yakın bir zamanda Star TV kanalında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ile birlikte Yeşim Çıtak yazmaktayken, yönetmen koltuğu içerisinde de Ali Bilgin yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.