Yeni Hayat ve Hekimoğlu adlı diziler bu ayrılıktan etkilendi

Yeni Hayat ve Hekimoğlu adlı diziler bu ayrılıktan etkilendi

110

Çok daha yeni bir yapım firmasının ilk adımları atıldı.. Dizi yapımcısı olanlar bir araya geldi ve dijital projelerle alakalı kapı açabilecek çok daha yeni bir oluşumun içine girmiş oldu..

 

Çok daha yeni bir yapım firmasının ilk adımları atıldı.. Dizi yapımcısı olanlar bir araya geldi ve dijital projelerle alakalı kapı açabilecek çok daha yeni bir oluşumun içine girmiş oldu.. Ay Yapım şirketinin sahibi olan Kerem Çatay ve uzun bir zaman boyunca Star TV’nin başında yer alan Ömer Özgüner, yeni firmayı kurabilmek amacıyla kolları sıvamış durumda.

Karga Seven Pictures Türkiye şirketinin CEO’su pozisyonunda da çalışmaya devam eden Ömer Özgüner’in ayrılığının nedeni açık bir şekilde ortaya çıkmış durumda. Milliyet Cadde yazarları arasındaki Sina Koloğlu, köşe yazısı esnasında bu konuya değinmiş oldu.

Koloğlu açıklamasında ayrılığın sebebinin bir anlaşmazlık olmadığını ve firmanın dijital platforma iş yapabilme, Özgüner’in ise açık kanallarla alakalı dizi yapma isteğinden kaynaklandığını ifade etti.

İşte böyle olması da Hekimoğlu dizisi ile birlikte Yeni Hayat adlı diziyi de etkilemiş olacak. Sina Koloğlu açıklamasının devamında ise Hekimoğlu adlı dizi ile birlikte Yeni Hayat adlı diziyi bu yeni kurulacak firmanın bünyesine alacaklarını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.