Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show’dan ayrıldı mı?

Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show'dan ayrıldı mı?

70

Tayfun Güneyer’in hikayesini kaleme almış olduğu yeni bir dizide başrollerdeki isimler Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’ydu..

 

Tayfun Güneyer’in hikayesini kaleme almış olduğu yeni bir dizide başrollerdeki isimler Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’ydu.. İki ünlü sanatçıyı da buluşturmuş olan söz konusu bu dizinin haberi aslında farklı bir soruyu da gündeme getirmiş durumda. Çağlar Çorumlu, geri dönüş yaptığı Güldür Güldür Show’a tekrardan mı veda etme kararı aldı?

Eğer hatırlarsanız üç sezon öncesinde Çağlar Çorumlu bundan böyle farklı projeler yapmak amacıyla Show TV kanalında çok uzun senelerden beri izleyicilerle buluşmaya devam eden Güldür Güldür Show adlı programdan ayrılmıştı. Jet Sosyete adlı dizinin ilk 2 sezonu içerisinde yer almış olan ünlü oyuncu, dizinin üçüncü ve aynı zamanda final sezonunda da yer almadı.

2019 ila 2020 sezonu Güldür Güldür Show programında geçirmiş olan ve Şevket karakteriyle adeta akıllara yazılmış olan Çağlar Çorumlu’nun tekrardan dizilere dönüş yapma kararı alması çok fazla şaşırttı.

Acaba ünlü durumda bulunan oyuncu Güldür Güldür Show programı ile İyi Aile Babası adına sahip dizi projesini beraber mi yürütüyor olacak? Yoksa ünlü durumda bulunan oyuncu programa veda etme kararı mı aldı?

Bu söz konusu soruların cevapları halen kesinleşmedi. Ünlü durumda bulunan oyuncunun, Show TV kanalı ve Kanal D kanalı gibi iki değişik ekranda iki değişik karakterle yer alacak olması da bir inandırıcılık problemini beraberinde getirecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.