Bay Yanlış adlı diziye sürpriz bir isim katılmış durumda

Bay Yanlış adlı diziye sürpriz bir isim katılmış durumda

47

Fox TV kanalında Cuma günlerinde ekrana gelmeye devam eden Bay Yanlış adlı dizi, yeni hikayelerin yanı sıra yeni karakterlerle izleyen herkese sürprizler yaşatmayı sürdürmekte.

 

Fox TV kanalında Cuma günlerinde ekrana gelmeye devam eden Bay Yanlış adlı dizi, yeni hikayelerin yanı sıra yeni karakterlerle izleyen herkese sürprizler yaşatmayı sürdürmekte. Yaz sezonun en fazla sevilen romantik komedi dizilerinden biri olmayı başaran Bay Yanlış, daha öncesinde Dolunay adlı dizide beraber oynamış olan Can Yaman ve Özge Gürel’in ekrandaki uyumu sayesinde reytinglerini yüksek tutmayı başaran önemli bir yapım.

Yeni sezon içerisinde de sürmesi konusunda beklenti bulunan bu dizi, her hafta heyecanlı bir şekilde geçen bölümlerin yanında yeni oyuncuları da bünyesine katmayı aralıksız olarak sürdürüyor. Gold Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu söz konusu diziye son katılmış olan isim de ünlü Gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş’ın vermiş olduğu bilgiye bakılırsa Serhat Parıl olmuş durumda. Genç durumdaki başarılı oyuncu daha mncesinde Medcezir adlı dizinin yanı sıra Cesur ve Güzel adlı dizi ile birlikte Oyun Bozan adlı dizi ve Aşk Ne Yapmaz adlı dizide de oynamıştı.

Bu hafta içerisinde sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek dizinin kadrosuna katılan Serhat Parıl, 10. bölüm içerisinde Amerika’dan gelen bir kuzene can verecek. Dizi içerisinde Can Yaman’ın oynamakta olduğu Özgür isimli karakterin kuzenini oynayacağı açıklanan Serhat Parıl’la beraber hikaye yeni sürprizlerle sürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.