Melis Sezen çok büyük bir fırsat aralamış durumda

Melis Sezen çok büyük bir fırsat aralamış durumda

50

Televizyon kanallarında devam eden dizi rekabeti bir tarafa, dijital bir durumdaki platformlar da yeni diziler için yatırım yapmayı sürdürmekte.

 

Televizyon kanallarında devam eden dizi rekabeti bir tarafa, dijital bir durumdaki platformlar da yeni diziler için yatırım yapmayı sürdürmekte. Netflix platformu bu hususta fazlasıyla iştahlı bir platform olarak öne çıkıyor.

Netflix platformunun yeni yerli dizisi olarak öne çıkacak Fatma’yla alakalı çalışmalar ise sürüyor. Burcu Biricik’in başrollerinde yer almakta olduğu Fatma adlı dizinin detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Oyuncunun bu defa bir temizlikçi kadın şeklinde objektif karşısına geçmeye hazırlandığı diziyle alakalı hazırlıklar da çok büyük bir hız kazanmış durumda.

Fatma adlı dizinin kadrosu içerisinde de dikkat çekmeyi başaran isimler yer alıyor. Uğur Yücel’in yanı sıra Çağdaş Onur Öztürk ile birlikte Gökçe Eyüboğlu ve Deniz Hamzaoğlu bu isimlerin arasında yer alıyor. Hazal Türesan’ın ise söz konusu kadroya katılmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

Fatma adlı diziye farklı bir yeni katılan isim de Melis Sezen olarak duyuruldu.. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa genç yaştaki başarılı oyuncu, arka arkaya yeni dizi atağını devam ettiriyor. Anımsanacağı üzere Melis Sezen geçmiş olduğumuz sezon Leke adlı dizi içerisinde yer almıştı. Hemen sonrasında Sevgili Geçmiş adlı dizi ile birlikte Ya İstiklal Ya Ölüm adlı dizilerde yer almıştı.

Melis Sezen, bu defa ise Fatma adlı diziyle Netflix platformuna gelmeye hazırlanıyor. Oyuncunun pek çok değişik projeden de teklifler almakta olduğu bilinmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.