Yeni dizilerinde işleri bir hayli zor

Yeni dizilerinde işleri bir hayli zor

126

Yeni sezon içerisinde yeni diziler, yeni partnerlerinden dolayı izleyiciyi de heyecanlandırmakta. İlk defa bir dizi içerisinde karşılıklı oynayacak iki isim de daha şimdiden proje konusundaki merakı arttırmış durumda.

 

Yeni sezon içerisinde yeni diziler, yeni partnerlerinden dolayı izleyiciyi de heyecanlandırmakta. İlk defa bir dizi içerisinde karşılıklı oynayacak iki isim de daha şimdiden proje konusundaki merakı arttırmış durumda. İstanbullu Gelin adlı dizinin ardından ekranda yer almamış olan Özcan Deniz, tekrardan dönüş yapıyor. Bu defa ise partneri İrem Helvacıoğlu olarak öne çıkacak..

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon ekranlara veda etmiş bulunan Sen Anlat Karadeniz adlı dizide oynamış olduğu Nefes karakteriyle dikkatleri çekmeyi başaran ve aynı zamanda çok büyük bir hayran kitlesine sahip durumda bulunan İrem Helvacıoğlu’nun hayranları, yeni sezon içerisindeki projesini heyecanlı bir şekilde beklemekteydi.

Ünlü gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş, Özcan Deniz ile birlikte İrem Helvacıoğlu’nun beraber oynayacağını resmi bir şekilde duyurdu. Herkesin merak içerisinde beklemekte olduğu ve Star TV kanalında yayınlanmaya hazırlanan dizinin adı da ‘‘Seni Çok Bekledim’’ şeklinde geçmekte. Dizinin oyuncularına bakıldığı zaman ayrıca Caner Şahin ile birlikte İlhan Şen’in adları da yer alıyor.

İki başarılı oyuncu da ekranların çok fazla sevilen ve uzun zamanlı dizileri içerisinde rol aldılar. Özcan Deniz’in Faruk adlı karakteri kadar, İrem Helvacıoğlu’nun Nefes adlı karakteri de halen hafızalarda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.