Ramo adlı dizide yeni bir dönem başlayacak

Ramo adlı dizide yeni bir dönem başlayacak

16

Ünlü oyunculardan biri olan Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgiç’i buluşturmayı başaran Ramo adlı dizinin ilk sezonu koronavirüs pandemisinden dolayı pek çok dizi gibi yarım kalmıştı.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgiç’i buluşturmayı başaran Ramo adlı dizinin ilk sezonu koronavirüs pandemisinden dolayı pek çok dizi gibi yarım kalmıştı. Fakat söz konusu dizinin yeni sezonu çok daha farklı bir heyecan dalgasıyla karşımıza gelmiş olacak.

Ayrılanların yanı sıra yeni gelmiş olan oyuncular, hikaye üzerinde yaşanmış olan değişiklikler, aksiyonun bol bir durumda bulunması, Adana iliyle alakalı defterin kapanması bundan böyle İstanbul günlerinin başlayacak olması da Ramo adlı yapımın çok daha farklı bir biçimde geri dönüş yapacağını da anlatmakta.

Eylül ayı içerisinde yayınlanmaya başlayacağı açıklanan ikinci sezonun tekrardan çok iddialı olacağını ifade edebiliriz. Özellikle de ikinci sezon fragmanında gördüğümüz sert sahneler, aksiyonun çok bol bir durumda bulunması ve ihanetin de etkisinin artış göstermesiyle beraber Ramo adlı dizide çok yeni bir dönem yaşanmış olacak.

Murat Yıldırım ise söz konusu dizide başarıyla alakalı ütün şartların müsait olduğunu düşünmekte. Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuşmuş bulunan ünlü oyuncu, 16 seneden beri ekranda yer almanın nasıl bir yük getirmiş olduğu sorusunu yanıtlarken diziden de umutlu bir durumda olduğuna vurgu yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.