Kuruluş Osman adlı yapıma iki transfer daha

Kuruluş Osman adlı yapıma iki transfer daha

45

Diriliş Ertuğrul adına sahip TRT kanalının dönem dizisinin devamı şeklinde çekilmeye başlanan Kuruluş Osman adlı yapım, Atv ekranları üzerinde yayınlanıyor.

 

Diriliş Ertuğrul adına sahip TRT kanalının dönem dizisinin devamı şeklinde çekilmeye başlanan Kuruluş Osman adlı yapım, Atv ekranları üzerinde yayınlanıyor. Burak Özçivit’in başrollerinde bulunduğu bu dizi, çok zorlu geçmiş olan bir sezon yaşamış idi. Haziran ayı içerisinde çok kısa bir zaman için çekimlerine ara verildiği açıklanan dizinin yeni sezon çekimleri de bir müddet önce başlamış oldu.

Söz konusu bu diziye geçmiş olduğumuz günler içerisinde çok bir sürpriz isim katılmış idi. Cüneyt Arkın’ın ikinci sezonla ilgili çok önemli bir sürpriz şeklinde yapıma katılacak olduğu haberlerinin hemen sonrasında iki tane sürpriz daha gelmiş oldu. Ünlü gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş, Kuruluş Osman adlı diziye yeni sezon içerisinde Poyraz Karayel adlı yapımdaki Sefer karakteriyle hafızalara kazınmış olan Kanbolat Görkem Arslan ile birlikte Çukur adlı dizi ve hemen sonra Şampiyon adlı dizide yer almış bulunan Erkan Avcı’nın da katıldığı konusunda bir duyuruda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.