Atiye adlı dizi ne zaman başlayacak?

Atiye adlı dizi ne zaman başlayacak?

46

Beren Saat’in çok uzun bir zamanın ardından dizilere dönmüş oluğu yapım şeklinde öne çıkan Atiye adlı dizinin şu dönemlerde ise 3. sezonla alakalı çekimleri devam ediyor.

 

Beren Saat’in çok uzun bir zamanın ardından dizilere dönmüş oluğu yapım şeklinde öne çıkan Atiye adlı dizinin şu dönemlerde ise 3. sezonla alakalı çekimleri devam ediyor. Melia Şenolsun’un yanı sıra Mehmet Günsur ile birlikte Metin Akdülger’in de rol almış oldukları Netflix adlı platformun Atiye dizisinin ikinci sezonu da çok büyük bir merak içinde beklenmekteydi. Diziyle ilgili ilk sezon ise Netflix platformunda çok büyük bir ilgi görmüştü.

Bir çok ülke içerisinde de izlenmiş olan ve The Grift adıyla Netflix platformunda yer almaya devam eden Atiye dizisi, Göbeklitepe’nin de içerisinde yer aldığı çok fantastik bir hikayeye sahip olmasıyla öne çıkıyor. Beren Saat’in Atiye adlı karaktere can verdiği bu dizinin ikinci sezonunun, birinci sezondan çok daha heyecanlı bir durumda bulunduğu fragmanda görülüyor.

Beren Saat, Netflix Türkiye aracılığıyla yayınlanmış olan ikinci sezon fragmanını kendisine ait instagram hesabından paylaşmış durumda. Diziyle alakalı yeni sezon 10 Eylül tarihi içerisinde yayınlanmış olacak. Daha hala çekimleri devam eden üçüncü sezonun da gelecek sene içerisinde yayınlanması konusunda beklenti var. Hikayenin ikinci sezon içerisinde hız kazanacağı da anlaşılmakta bu tanıtımdan.

Yönetmenliğini Ozan Açıktan ile birlikte Gönenç Uyanık’ın yapmaya devam ettiği bu dizinin senaryosunu Jason George’un yanı sıra Nuran Evren Şit ile birlikte Fatih Ünal beraber kaleme almaktalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.