Türkan Hanım’ın Konağı adlı dizi ülkemizde bir ilke imza atmış durumda

Türkan Hanım'ın Konağı adlı dizi ülkemizde bir ilke imza atmış durumda

76

TRT1 ekranları içerisinde yeni yayın döneminin en ilginç yapımlarından bir tanesi de Türkan Hanım’ın Konağı adlı yapım olarak..

 

TRT1 ekranları içerisinde yeni yayın döneminin en ilginç yapımlarından bir tanesi de Türkan Hanım’ın Konağı adlı yapım olarak.. Bu aslında hem bir sıcacık aile dizisi hem ise günlük yemeklerle birlikte pratik bilgiler verilmekte olan özel bir program özelliği taşımakta. Bu yönünden dolayı da Türkan Hanım’ın Konağı aslında bir ilk şeklinde kayıtlara geçmiş durumda.

Arzu Yanardağ’ın yanı sıra Mürşit Ağa Bağ ile birlikte Ayşen İnci be Buket Dereoğlu gibi çok deneyime sahip oyuncular bu programın başrollerinde yer almış bazı isimler.. Çok daha yenilikçi bir yaklaşımla beraber yakın bir zamanda TRT1 ekranında izleyecek olduğumuz dizi – program, aile olmanın ne kadar önemli olduğuna da işaret edip topluma örnek teşkil etmiş olacak.

Ünlü durumda bulunan isimlerin de konuk olarak katılacağı yapıma öte yandan uzmanlar da katılım sağlayacak ve çok önemli konular konuşulmuş olacak. Türkan Hanım’ın Konağı adlı yapım yenilikçi formatı ile birlikte çok yakın bir zamanda ekranların vazgeçilmezleri arasında yer alabilmeyi hedeflemekte.

Arka arkaya çok daha değişik formatlarda diziler hazırlatmış olan TRT1, çok daha değişik programlarla da yayıncılık kalitesini biraz daha yukarıya taşımak amacıyla çok büyük bir gayret harcamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.