Fox TV kanalı Yasak Elma dizisiyle alakalı yeni bir taktik uygulamaya koydu

Fox TV kanalı Yasak Elma dizisiyle alakalı yeni bir taktik uygulamaya koydu

33

Yasak Elma adlı dizinin adına pandemiyle alakalı süreç çok büyük bir talihsizlik şeklinde kayıtlara geçmiş durumda.

 

Yasak Elma adlı dizinin adına pandemiyle alakalı süreç çok büyük bir talihsizlik şeklinde kayıtlara geçmiş durumda. Zira söz konusu dizinin 2019 ila 2020 sezonu içerisinde yayınlanmış olan üçüncü sezonu fazlasıyla da başarılı ilerlemekteydi. Mart ayı içerisinde Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs vakalarından sonra Yasak Elma adlı dizi de öteki pek çok yapım gibi çekimlere ara vermiş oldu.

İşte bu vaziyetin yaşanmasından hemen öncesinde Yasak Elma adlı dizi her bir bölümüyle de çok harika bir ilgi görmekte, reytingini yükseltmiş oluyor ve Pazartesi akşamlarına da ağırlığını koymaktaydı. Bu şekilde bir ortam içerisinde pandemiden en kötü etkilenmiş yapımlardan bir tanesi de Yasak Elma adlı yapımdı.

Dizinin yaşamış olduğu bu söz konusu şanssızlık geride kalmış durumda. Yapımcı olarak öne çıkan Medyapım şirketi, Fox TV kanalının uygulamış olduğu taktikle beraber 4. sezon içerisinde de bu yükselişin devam etmesi amaçlanmakta.. Yasak Elma adlı dizinin setinden oyuncular çok daha değişik paylaşımlarda bulunarak ilgiyi yüksek tutma konusunda çaba harcamakta. Ve tabii ki de bunu başarmış oluyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.