EDHO’daki karar çok sevindirmiş durumda

EDHO'daki karar çok sevindirmiş durumda

40

Eylül ayının gelmesiyle beraber televizyon kanalları çok büyük bir hareketlilik yaşamış olacak. Yeni çekilen diziler de teker teker ekranda yerini almaya başlamış olacak.

 

Eylül ayının gelmesiyle beraber televizyon kanalları çok büyük bir hareketlilik yaşamış olacak. Yeni çekilen diziler de teker teker ekranda yerini almaya başlamış olacak. Bu sezonda ayrıca dizilerin arasında çok harika bir rekabeti izlemiş olacaksınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapım da 5 sezondan beri devam eden Salı akşamlarının birincisi olma konusundaki başarısınız devam ettirmek amacıyla çaba harcıyor olacak.

ATV kanalında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin hayranları da çekimlerin ne zaman başlayacak olduğunu merak etmekte. Pek çok farklı dizinin seti içerisinde ekipler buluşmuş durumda ve çalışmalar devam ediyor. Fakat EDHO’nun seti ile alakalı bir gelişme gerçekleşmemişti. Bodrum kentine yapmış olduğu tatilin hemen sonrasında Çeşme’ye geçiş gerçekleştiren Oktay Kaynarca, dizinin hayranlarını sevindirecek müjdeyi vermiş durumda. Oyuncu, bir ila iki gün daha Çeşme’de kalacak olduğunu ve sonrasında ise çekimler amacıyla İstanbul’a gidecek olduğunu ifade etti.

Oktay Kaynarca, EDHO adlı yapımın çekimlerinin Eylül ayının ilk haftası içerisinde başlayacak olduğunun müjdesini de vermiş oldu. Oyuncu açıklamasında; ”Setler içerisinde tekrardan önlemlerini almış olacağız” ifadelerine yer vererek koronavirüs hatırlatması yapmış durumda.

Eğer anımsanırsa EDHO adlı yapımın seti karantina dönemi şeklinde isimlendirilen Mart ayı ile birlikte Nisan ayı ve Mayıs ayı içerisinde sürdürmüş ve çok büyük bir tepki de almıştı. Oktay Kaynarca da o dönemlerde sözleriyle çok fazla tartışılanlar arasındaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.