Savaşçı ve Yasak Elma dizilerinin arasında büyük bir kriz

Savaşçı ve Yasak Elma dizilerinin arasında büyük bir kriz

31

Bugüne dek böylesi hiç bir şekilde görülmedi. Fox TV kanalında dört sezon süresince başarıyla devam etmiş olan Savaşçı adlı dizinin yeni sezonuyla alakalı gecikme meydana gelmişti.

 

Bugüne dek böylesi hiç bir şekilde görülmedi. Fox TV kanalında dört sezon süresince başarıyla devam etmiş olan Savaşçı adlı dizinin yeni sezonuyla alakalı gecikme meydana gelmişti. Sonrasında ise Berk Oktay ve Limon Film şirketinin arasında sözleşme imzalanmış olduğu açıklaması yapıldı. Fakat çekimlerin başlamamış olması ve belirsizliğin sürmesinin arından arka planda skandal gibi bazı gelişmelerin yaşanmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Savaşçı adlı dizinin başrol oyuncularından Berk Oktay, Yasak Elma adlı diziyle anlaşma yaptı. Aynı kanal içerisinde yayınlanmakta olan iki dizinin arasında oyuncu krizi çıkmış durumda. Berk Oktay’ın Limon Film şirketiyle bir anlaşması mevcutken, Yasak Elma adlı diziyle alakalı el sıkışmış olması iki şirketi de karşı karşıya getirmiş oldu. Sonuç olarak aynı kanalın başarısıyla ilgili olarak mücadelede bulunan iki dizinin yapımcıları karşı karşıya gelmiş oldu.

Savaşçı adlı dizinin 100. bölümünün çekimleri için 12 Kasım tarihi içerisinde başlanması konusunda planlar vardı. Fakat Berk Oktay hususundaki belirsizlik, her şeyi adeta alt üst etmiş oldu. Berk Oktay’a Limon Film şirketi aracılığıyla sözleşmesi hazırlatılmış oldu. Fakat belirsizlik ise halen kesinleşmiş değil. Yasak Elma dizisi ile birlikte Savaşçı dizisinin arasında sıkıntıya neden olan Berk Oktay’ın yapacak olduğu açıklaması da merak içerisinde beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.