TRT 1’den yeni bir karar

TRT 1'den yeni bir karar

61

Gönül Dağı isimli dizi ilk iki bölümüyle çok fazla beğenilmiş oldu.

 

Gönül Dağı isimli dizi ilk iki bölümüyle çok fazla beğenilmiş oldu. TRT1 kanalında Cumartesi akşamlarında Kalk Gidelim adlı dizinin yerine başlamış olan dizinin başrollerinde Berk Atan’la Gülsim Ali yer alıyor.. İki tane oyuncunun güçlü enerjisinin yanı sıra birbirlerine uyum sağlayan halleri çok fazla dikkat çekmiş oldu. Dizinin en beğenilen 2. bölümünün ardından geçmiş olduğumuz Cumartesi gününde üçüncü bölümü beklemekte bulunan hayranlar da ekranda görememiş idi.

TRT 1 kanalı, Gönül Dağı isimli dizinin yayınını iptal etmiş oldu. İzmir ilini etkilemiş olan deprem felaketinin hemen sonrasında eğlenceli bir yapımı ekrana getirme konusunda isteği bulunmayan TRT 1 kanalı, yayın akışı içerisinde söz konusu diziyi de çıkarmıştı. Söz konusu dizinin bu hafta içerisinde ekrana gelip gelmeyecek olduğu da merak konusu olmuş durumda. 7 Kasım Cumartesi gününde TRT1’in yayın akışı içerisinde Gönül Dağı adlı dizinin üçüncü bölümünün yayınlanacak olduğu yer almakta.

 

Diziye hayran olanlar da meraklı bir şekilde yeni bölümü beklemeye başlamış oldu. Gönül Dağı  isimli dizinin 3. bölümden görüntüler de sosyal medya üzerinden paylaşılmaya devam etmekte. Taner için bir tane kız bulma yarışı başlamış oldu. Taner’in gönlü de Dilek’ten başka bir kısı görecek gibi gözükmüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.