Menajerimi Ara adlı dizide çok yeni bir karar

Menajerimi Ara adlı dizide çok yeni bir karar

33

Star TV ekranları üzerinde süren ve bu sezonun en ilgi çekmeyi başaran projelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Menajerimi Ara adlı dizi, gün değişikliğinin ardından kendisini bulmuş idi.

 

Star TV ekranları üzerinde süren ve bu sezonun en ilgi çekmeyi başaran projelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Menajerimi Ara adlı dizi, gün değişikliğinin ardından kendisini bulmuş idi. Her bölüm içerisinde çok daha yeni bir ünlü ismin hikayede yer alacak olması da dinamizmini hiç bir şekilde bozmayan, izleyenlerine çok keyifli bir menajerler ve oyuncular dünyasından kesitler sunmaya devam eden yapımda bir ilk yaşanmış olacak.

Daha öncesinde söz konusu dizi içerisinde konuk olarak yer almış bulunan şarkıcılardan İrem Derici’nin bir defa daha konuk edilmesi konusunda karar alınmış durumda. TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa, İrem Derici’nin çok büyük bir ilgi görmesi sonrasında böyle bir karar alınmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı dizi içerisinde çok iyi performans sergilemiş ve izleyenlerin aklında da adeta iz bırakmıştı. İrem Derici’nin oyunculuk hususunda da yetenekli durumda bulunduğunu düşünen hayranları, bu söz konusu sürpriz kararla çok mutlu olacak.

‘Menajerimi Ara adlı dizide kendisini dahi oynamayanlar var’ ifadeleriyle bir söz paylaşmış olan İrem Derici, aykırı bir durumdaki çıkışlarını bu işle ilgili olarakta sergilemişti.

İrem Derici’nin ikinci defa gelmesi, Hande Ataizi’nin tuvaletin pencere kısmında sıkışması olayından esinlenmiş. 15 Kasım Pazar gününde ekrana gelecek olan 13. bölüm içerisinden bir ön izleme paylaşıldı. İrem Derici, ‘Yüce Rabbim aslında bu resmen tarih bir tekerrürden ibaret’ ifadeleriyle de aslına bakılırsa bu olaya gönderme yapmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.