Babil adlı dizi final yapıyor

Babil adlı dizi final yapıyor

24

Star TV ekranları içerisinde ardımızda bırakmış olduğumuz sezon başlayan ve güçlü mesaj vermesinden dolayı da çok fazla beğeni alan Babil adlı dizi, ikinci sezon içerisinde de beklenmekte olan ilgiyi görmeyi başaramadı.

 

Star TV ekranları içerisinde ardımızda bırakmış olduğumuz sezon başlayan ve güçlü mesaj vermesinden dolayı da çok fazla beğeni alan Babil adlı dizi, ikinci sezon içerisinde de beklenmekte olan ilgiyi görmeyi başaramadı. Reytingler konusunda 3’lü seviyelerden kurtulmayı başaramayan ve düzelme konusunda umutta vermeyen Babil adlı diziyle alakalı final kararı alınmış olduğunu gazetecilerden Birsen Altuntaş duyurmuş durumda.

20. bölüm içerisinde Babil adlı dizinin final yapacak olduğunun ortaya çıkmasının hemen sonrasında 13 Kasım ile birlikte 20 Kasım tarihleri içerisinde 19. bölüm ve 20. final bölümlerinin yayınlanması konusunda bir beklenti var.

İstanbullu Gelin adlı diziyi de tam tamına üç sezon süresince Cuma akşamları yayınlamış olan Star TV kanalı tekrardan Özcan Deniz’in başrollerinde yer almış olduğu Seni Çok Bekledim adlı diziyi de tekrar aynı güne almış olacak… Seni Çok Bekledim adlı dizinin gelmesiyle beraber Cuma günlerinde reyting konusundaki reyting fazlasıyla sert bir durumda olacağı da daha şimdiden kesin diyebiliriz. Kırmızı Oda adlı dizi ile birlikte Ramo adlı dizinin çok güçlü olduğu bu yarış içerisinde, Seni Çok Bekledim adlı dizinin de çok iyi sonuçlar alması konusunda beklenti var.

Aynı zamanda İrem Helvacıoğlu ile birlikte Özcan Deniz uyumunun yanı sıra enerjisi de merak içerisinde bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.