Nefise Karatay tam oniki senenin ardından ekranlara döndü

Nefise Karatay tam oniki senenin ardından ekranlara döndü

44

1996 senesi içerisinde ekranda izleyicilerle buluşmuş olan Tatlı Kaçıklar adına sahip diziyle tanınmaya başlamış olan Nefise Karatay, daha sonra değişik rollerle ekranda yer almaya devam etti.

 

1996 senesi içerisinde ekranda izleyicilerle buluşmuş olan Tatlı Kaçıklar adına sahip diziyle tanınmaya başlamış olan Nefise Karatay, daha sonra değişik rollerle ekranda yer almaya devam etti. En fazla da Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide can vermiş olduğu Ahu Toros karakteriyle tanınırlık elde eden oyuncu, 2008 senesinin ardından dizilere ara vermiş oldu.

2015 senesi ila 2018 seneleri içerisinde sinema filmlerinde görünmüş olan oyuncu, 2020 senesinin Sonbahar mevsiminde de tekrardan dizi setlerine dönüş gerçekleştirdi. Tam tamına 12 senelik bir aranın ardından izleyicilerle tekrardan buluşmaya karar cermiş olan Nefise Karatay, 21 Kasım Cumartesi gününde ise ilk bölümü izleyenlerle buluşacak Kanal D’nin yeni dizisinde boy göstermiş olacak.

Musa Uzunlar’ın yanı sıra Özge Özberk ile birlikte Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas’ın başrollerini paylaşmış olduğu Bir Annenin Günahı adlı dizide Nefise Karatay’ı izlemeye hazırlanan hayranları, 12 senelik bir aranın sonrasında tekrardan ünlü oyuncuyu ekranda görebilmenin de keyfini çıkartmış olacak.

Nefise Karatay, söz konusu dizi içerisinde Nazan Güngör adına sahip karaktere can veriyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.