Arka Sokaklar adlı diziye iki tane yeni oyuncu katılıyor

Arka Sokaklar adlı diziye iki tane yeni oyuncu katılıyor

110

Cuma günlerinde yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar isimli dizinin 15. sezon içerisinde de fazlasıyla başarılı bir performans sergilemekte olduğunu, bazı zamanlardan total grubu içerisinde birinci olmayı başararakta bu başarısını pekiştidiğini bilmekteyiz.

 

Cuma günlerinde yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar isimli dizinin 15. sezon içerisinde de fazlasıyla başarılı bir performans sergilemekte olduğunu, bazı zamanlardan total grubu içerisinde birinci olmayı başararakta bu başarısını pekiştidiğini bilmekteyiz. Dizinin ekibi içerisine de yeni isimler katılmayı sürdürmekte

Arka Sokaklar adlı dizi ailesi büyümekte! Diziye iki tane yeni oyuncu daha katılmış oldu.. Türkiye televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olarak öne çıkan Arka Sokaklar adlı dizinin kadrosuna katılmış olan söz konusu bu iki tane yeni oyuncu hikaye içerisinde de çok önemli etkide bulunuyor olacak.

Yapımını Erler Film şirketinin üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un yer aldığı, senaryosunu iseOzan Yurdakul ile birlikte Sinan Yurdakul’un kaleme almış olduğu söz konusu dizinin kadrosuna katılım gerçekleştiren isimlerse Serhat Midyat ile birlikte Gaye Gürsel oldu.

Serhat Midyat ile birlikte Gaye Gürsel’in izleyicilerin karşısına çıkacak 565’inci bölüm ise 13 Kasım Cuma akşamında ekrana gelmiş olacak. Söz konusu dizi içerisinde, Serhat Midyat, Rıza Baba’nın peşinde bulunduğu Servan adlı karakterle; Gaye Gürsel de yolları bir şekilde Hüsnü Baş komiserle kesişmiş olan Esra adlı karakterle izleyici karşısına çıkmış olacak.

Arka Sokaklar adlı dizi yeni bölümleriyle her Cuma akşamında Kanal D ekranlarında..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.