Sefirin Kızı adlı dizi Sen Anlat Karadeniz adlı diziden ders almış değil

Sefirin Kızı adlı dizi Sen Anlat Karadeniz adlı diziden ders almış değil

55

Star TV ekranlarında seyircilerle Pazartesi günlerinde buluşmaya devam eden Sefirin Kızı adlı dizide, Nare ile birlikte Sancar’ın destansı hikayelerinden geriye çokta bir eser kalmış değil..

 

Star TV ekranlarında seyircilerle Pazartesi günlerinde buluşmaya devam eden Sefirin Kızı adlı dizide, Nare ile birlikte Sancar’ın destansı hikayelerinden geriye çokta bir eser kalmış değil.. Çok daha yeni bir sayfa açmaktalar ancak problemler yumağı olarak öne çıkan bir sayfadır aslında bu.. Nare ile Sancar mutluluk yolu üzerinde ilerlemeye devam ederken, çevreleri de çok büyük bir mutsuzlukla dolup taşmakta..

Dizi içerisinde iyilik timsali olarak gönülleri kazanmış olan Uraz Kaygılaroğlu’nun can verdiği Gediz adlı karakterin gelmiş olduğu en son durum da, ‘iyiler sürekli olarak kaybeder’ şeklindeki sözü hatırlatmakta. Neden ise Türk dizileri içerisinde iyi bir insan olmak aslında tamamen bir suçmuş gibi gösterilme gibi bir derdi var. Gediz adlı karakteri de senaristler çok fena bir şekilde harcadılar. Dizinin ilk bölümleri itibariyle çizilmiş olan bir Gediz gerçekliği bulunuyordu. Fakat hikaye içerisinde hareket sağlama amacıyla, reytingler de iyi bir şekilde devam ederken Gediz’in yapmış olduklarına izleyenler de inanamamakta.

O adeta bir iyilik timsali, anlayışa sahip, çok daha merhametli, adil bir durumdaki Gediz gitti, pisliğin bir tanesi onun yerine geldi.. Nare ile birlikte Sancar mutlu bir durumda bulunabilir, tekrardan destansı bir aşkı da yaşayacak olabilir ama niçin çevreleri sürekli olarak ateş gibi yanmakta?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.