EDHO adlı diziye sürpriz bir transfer daha

EDHO adlı diziye sürpriz bir transfer daha

30

Atv kanalında Salı günlerinde ekrana gelmeye devam eden ve başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynamakta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi, yeni sezon içerisinde gerçekleşen transferlerden dolayı çok konuşulmakta olan yapımlar arasında yer alıyor.

 

Atv kanalında Salı günlerinde ekrana gelmeye devam eden ve başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynamakta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi, yeni sezon içerisinde gerçekleşen transferlerden dolayı çok konuşulmakta olan yapımlar arasında yer alıyor. Bir tane ismin daha diziye katılacak olduğu bilgisine ulaşıldı. Üstüne üstlük müzik dünyası içerisinde çok sürpriz bir isim bu!

Altıncı sezonu ile birlikte ekranda yer alan dizi iddiasını halen devam ettirmekteyken, devamlı bir şekilde yeni sürpriz isimlerle de izleyen herkesi heyecanlandırmayı sürdürüyor. Söz konusu diziye son katılmış olan bir isim de yeni ortaya çıkmış durumda.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu özel bir bilgi içerisinde, ekibe en son katılmış olan isim Türkücülerden Onur Şan olarak öne çıktı. Bugün 172. bölümü karşımıza çıkacak olan dizi içerisinde Onur Şan, bir kader mahkumu şeklinde cezaevi sahnesi içinde ortaya çıkmış olacak ve kulakların pasını söylemiş olduğu türküyle de silecek.

Hapise girmiş olan Alparslan’ın başı ise çok büyük bir belada. Düşmanları Alparslan’ı orada öldürmeyi çok istiyor. Fragmana yansımış olan ‘Bana Alpaslan’ı şişleyebilecek bir tane delikanlı bul..’ şeklindeki söz ise savaşın iyice hararetlenecek olduğunu anlatmakta. Hızır da, masaya oturma konusundaki teklifini kabul edip Alparslan’ın yaşamını kurtarmayı denemiş olacak. Fakat bu savaşı durdurmanın yanı sıra Alparslan’ı korumaya da yetmiyor olacak. Hızır Çakırbeyli’nin masa içerisinde tam olarak nasıl bir strateji izleyecek olduğu ve düşmanlarına tam olarak nasıl bir yanıt verecek olduğu da büyük bir merak konusu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.