İyi Aile Babası adlı dizinin günü kesinleşmiş durumda

İyi Aile Babası adlı dizinin günü kesinleşmiş durumda

29

Kanal D ekranlarındaki yeni dizi İyi Aile Babası’nın çok kısa bir zamandan beri fragmanları yayınlanıyordu.

 

Kanal D ekranlarındaki yeni dizi İyi Aile Babası’nın çok kısa bir zamandan beri fragmanları yayınlanıyordu. Çok büyük bir merak içerisinde beklenmekte bulunan dizinin tam olarak ne zaman ekrana gelecek olduğu da ortaya çıkmış oldu. Fakat dizinin yayınlanacak olduğu gün adeta bir ateş çemberi desek yanlış olmaz.

Birsen Altuntaş’ın elde etmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa; 3 Aralık Perşembe gününde İyi Aile Babası adlı dizi birinci bölümüyle izleyicilerle buluşmuş olacak. Yani bu da demek oluyor ki; Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin yanı sıra Mucize Doktor adlı dizi ile birlikte Alev Alev adlı dizi ve Kalk Gidelim adlı dizilerin yer aldığı Perşembe rekabeti içerisine bir dizi daha katılmış olacak.

Daha öncesinde ise Kanal D, Yeni Hayat adlı diziyle perşembe günlerinde varlık gösterme konusunda bir çaba harcamış idi. Fakat söz konusu dizi kısa zaman içerisinde ekran ömrünü tamamlamıştı. İyi Aile Babası adlı dizi de bayağı iddialı bir komedi yapımı olarak öne çıkıyor. Çağlar Çorumlu ile birlikte Şebnem Bozoklu’nun başrollerinde yer almakta olduğu söz konusu dizinin ilk bölümü ise çok büyük bir merak içerisinde beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.